Chcete-li si zajistit své místo na lekci, rezervujte si lekci online. Pravidla rezervace skupinových lekcí >>
To ensure your group lesson spot, make a reservation online. Group classes reservation rules >>
Po, 07.10.2024 | 07:00 - 08:00 |
BODYPUMP®️ |
07:00 - 08:00 |
CYCLING |
|
16:15 - 17:15 |
JUMPING |
|
17:00 - 18:00 |
FITBOX |
|
17:30 - 18:30 |
BODYPUMP®️ |
|
17:30 - 18:30 |
CYCLING |
|
17:30 - 18:30 |
JÓGA |
|
18:00 - 19:30 |
BOX |
|
18:35 - 19:35 |
CYCLING |
|
18:40 - 19:40 |
BODYATTACK®️ |
|
18:40 - 19:40 |
BODYCOMBAT®️ |
|
19:45 - 20:45 |
TABATA |
|
Út, 08.10.2024 | 06:30 - 07:30 |
CYCLING |
07:00 - 08:00 |
BODYPUMP®️ |
|
07:00 - 08:00 |
JÓGA |
|
10:00 - 11:00 |
Kondiční box |
|
17:00 - 18:00 |
BOX ZAČÁTEČNÍCI |
|
17:00 - 18:00 |
TABATA |
|
17:25 - 17:55 |
Les Mills GRIT®️CARDIO |
|
18:00 - 19:00 |
CYCLING |
|
18:00 - 19:00 |
KICKBOX |
|
18:05 - 19:05 |
BODYBALANCE®️ |
|
18:05 - 18:35 |
Les Mills CORE®️ |
|
18:40 - 19:40 |
BODYPUMP®️ |
|
19:00 - 20:00 |
FITBOX |
|
19:10 - 20:10 |
BODYJAM® |
|
19:10 - 20:10 |
CYCLING |
|
St, 09.10.2024 | 07:00 - 08:00 |
BODYPUMP®️ |
07:00 - 08:00 |
CYCLING |
|
08:00 - 09:00 |
JUMPING |
|
09:00 - 10:00 |
AE BODY |
|
16:15 - 16:45 |
BOOTY workout |
|
17:00 - 18:00 |
CYCLING |
|
17:00 - 18:00 |
FITBOX |
|
17:20 - 18:20 |
BODYPUMP®️ |
|
17:20 - 18:20 |
HIIT |
|
18:00 - 19:30 |
BOX |
|
18:00 - 19:00 |
CYCLING |
|
18:25 - 18:55 |
CORE TRAINING |
|
18:25 - 19:25 |
JUMPING |
|
19:00 - 20:00 |
BODYATTACK®️ |
|
19:35 - 20:35 |
PILATES |
|
Čt, 10.10.2024 | 06:30 - 07:30 |
CYCLING |
07:00 - 08:00 |
BODYCOMBAT®️ |
|
07:00 - 07:30 |
Les Mills GRIT®️CARDIO |
|
07:35 - 08:05 |
CORE TRAINING |
|
10:00 - 11:00 |
Kondiční box |
|
12:00 - 13:00 |
BODYPUMP®️ |
|
17:00 - 18:00 |
CYCLING |
|
17:20 - 18:20 |
BODYPUMP®️ |
|
17:20 - 18:20 |
JUMPING |
|
17:30 - 19:00 |
BOX ZAČÁTEČNÍCI |
|
18:10 - 19:10 |
CYCLING |
|
18:30 - 19:30 |
BODYBALANCE®️ |
|
18:30 - 19:30 |
BODYJAM® |
|
19:00 - 20:00 |
BOX - sparing |
|
19:15 - 20:15 |
CYCLING |
|
19:30 - 20:15 |
Les Mills Dance®️ |
|
Pá, 11.10.2024 | 07:00 - 07:30 |
Les Mills GRIT®️STRENGTH |
07:35 - 08:05 |
CORE TRAINING |
|
08:00 - 09:00 |
JUMPING |
|
09:00 - 10:00 |
AE BODY |
|
17:00 - 18:00 |
CYCLING |
|
17:00 - 18:30 |
LADIES BOX |
|
17:20 - 18:20 |
BODYPUMP®️ |
|
17:30 - 18:30 |
JUMPING |
|
18:05 - 19:05 |
CYCLING |
|
18:30 - 19:30 |
BODYCOMBAT®️ |
|
18:40 - 19:40 |
JÓGA |
|
So, 12.10.2024 | 09:00 - 09:45 |
Les Mills Strength development |
10:00 - 11:00 |
BODYCOMBAT®️ |
|
10:00 - 11:00 |
CYCLING |
|
Ne, 13.10.2024 | 09:00 - 09:30 |
Les Mills GRIT®️STRENGTH |
09:35 - 10:05 |
Les Mills CORE®️ |
|
10:15 - 11:15 |
BODYPUMP®️ |
|
17:00 - 18:00 |
MMA |
|
17:30 - 18:30 |
BODYPUMP®️ |
|
18:00 - 19:00 |
CYCLING |
|
18:35 - 19:35 |
JÓGA |
Změna programu vyhrazena.
Subject to change of program.