Rozvrh (Vinohradská)

Chcete-li si zajistit své místo na lekci, rezervujte si lekci online. Pravidla rezervace skupinových lekcí >>

 

To ensure your group lesson spot, make a reservation online. Group classes reservation rules >>

 

Vyčistit filtry »
« Prosinec »
« 28.11.2022 do 04.12.2022 »
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00-08:00

BODYPUMP®️

Sál 1

07:15-08:15

FUNKČNÍ TRÉNINK

Sál 2

17:30-18:30

BODYPUMP®️

Sál 1

17:30-18:30

CYCLING

Sál Cycling

ZÁSKOK

17:30-18:30

JÓGA

Sál 2

18:00-19:30

BOX sál Boj.

Hayashi sál bojových sportů

18:35-19:35

CYCLING

Sál Cycling

ZÁSKOK

18:40-19:40

BODYATTACK®️

Sál 1

18:40-19:40

BODYCOMBAT®️

Sál 2

19:45-20:45

JUMP!

Sál 2

19:45-20:45

TABATA

Sál 1

06:30-07:30

CYCLING

Sál Cycling

ZÁSKOK

07:00-08:00

BODYPUMP®️

Sál 1

07:00-08:00

JÓGA

Sál 2

17:00-18:00

TABATA

Sál 2

17:30-18:00

Les Mills GRIT®️CARDIO

Sál 1

18:00-19:00

CYCLING

Sál Cycling

18:05-19:05

BODYBALANCE®️

Sál 2

18:05-18:35

Les Mills CORE®️

Sál 1

18:40-19:40

BODYPUMP®️

Sál 1

19:10-20:10

BODYJAM®

Sál 2

19:45-20:30

PROBLEM ZONES

Sál 1

ZÁSKOK

07:00-08:00

BODYPUMP®️

Sál 1

07:00-08:00

CYCLING

Sál Cycling

17:00-17:50

CYCLING

Sál Cycling

17:20-18:20

BODYPUMP®️

Sál 1

ZÁSKOK

17:20-18:15

TABATA

Sál 2

18:00-19:30

BOX

Hayashi sál bojových sportů

18:00-19:00

CYCLING

Sál Cycling

ZÁSKOK

18:25-18:55

CORE TRAINING

Sál 1

ZÁSKOK

18:25-19:25

JUMP!

Sál 2

19:00-20:00

TABATA

Sál 1

19:35-20:35

PILATES

Sál 2

06:30-07:30

CYCLING

Sál Cycling

ZÁSKOK

07:00-08:00

BODYCOMBAT®️

Sál 2

07:00-07:30

Les Mills GRIT®️CARDIO

Sál 1

07:35-08:05

CORE TRAINING

Sál 1

17:00-18:00

CYCLING

Sál Cycling

17:20-18:20

BODYPUMP®️

Sál 1

17:20-18:20

JUMP!

Sál 2

18:30-19:30

BODYBALANCE®️

Sál 2

18:30-19:30

BODYJAM®

Sál 1

ZÁSKOK

07:00-07:30

Les Mills GRIT®️STRENGTH

Sál 1

ZÁSKOK

07:00-08:00

TABATA

Sál 2

07:35-08:05

CORE TRAINING

Sál 1

ZÁSKOK

10:00-11:30

BOX

Hayashi sál bojových sportů

17:00-18:00

JÓGA

Sál 2

ZÁSKOK

17:00-18:30

LADIES BOX

Hayashi sál bojových sportů

17:20-18:20

BODYPUMP®️

Sál 1

18:00-19:00

CYCLING

Sál Cycling

18:25-18:55

CORE TRAINING

Sál 1

09:00-10:00

BODYPUMP®️

Sál 1

09:00-10:00

CYCLING

Sál Cycling

10:10-11:10

BODYCOMBAT®️

Sál 1

09:00-09:30

Les Mills GRIT®️STRENGTH

Sál 1

09:35-10:05

Les Mills CORE®️

Sál 1

17:30-18:30

BODYPUMP®️

Sál 1

18:00-19:00

CYCLING

Sál Cycling

18:35-19:35

JÓGA

Sál 2

← →

Změna programu vyhrazena.

Subject to change of program.

 

© Form Factory Všechna práva vyhrazena.

Provozováno společností eFitness - profesionální systém obsluhy fitness klubů

© Form Factory All rights reserved.

Proudly Powered by eFitness Club Management Software